Co nowego w TV?

Awatar użytkownika
kiler
Użytkownik
Posty: 159
Rejestracja: 2009-02-25, 17:14
Lokalizacja: GRH Siedemnasty

Post autor: kiler »

lipton pisze:Fanom i maniakom uzbrojenia i umundurowania US Army, a dokładniej jednostek piechoty przypominam, że dzisiaj o 20.00 na TVN Szeregowiec Ryan czyli Saving Private Ryan by S. Spielberg :!:


Mnie tam się bardziej podobają MG-ietki 42 w akcji na plaży no i ta jedna przy zniszczonym radarze, na którą można sobie przez chwilkę popatrzeć w całej okazałości :-D Przepraszam, takie zboczenie rekonstrukcyjne :lol:
Pozdrawiam

Przemek "kiler"
Awatar użytkownika
lipton
Ekspert
Posty: 2572
Rejestracja: 2008-12-29, 16:17
Lokalizacja: Nova Sandecz

Post autor: lipton »

Kiler, o to chodzi, o to chodzi.... SPR to typowy amerykański film wojenny: propaganda - może trochę, mało prawdopodobna historia-zawsze, ckliwe najazdy na łopoczący sztandar - koniecznie. Ale w tym filmie dbałość o szczegóły umundurowania i uzbrojenia była na najwyższym poziomie. Pierwsze 30 minut filmu wbiło mnie w fotel (pierwszy raz film oglądałem w kinie Bajka w Lublinie). Potem w 2004 na TVP2 pojawiła się Kompania Braci; świat nie był już potem taki sam ;-)
Polka na erkaem i granaty... Orkiestra tusz!
Awatar użytkownika
lipton
Ekspert
Posty: 2572
Rejestracja: 2008-12-29, 16:17
Lokalizacja: Nova Sandecz

Post autor: lipton »

A dzisiaj Działa Nawarony na Polsacie
Polka na erkaem i granaty... Orkiestra tusz!
Awatar użytkownika
Łukasz
Ekspert
Posty: 2526
Rejestracja: 2009-01-02, 16:00
Lokalizacja: Kressendorf

Post autor: Łukasz »

jacek_stefan pisze:...czemu nikt nie mówi, że właśnie leci w TV "Szeregowiec Ryan" !

Jacek S. :lol:
Darula z Liptonem pisali, TVN trąbił o tym od zeszłej niedzieli, a program TV mam ustawiony jako stronę startową :-P
Awatar użytkownika
Gogo
Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: 2013-05-29, 12:24
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Gogo »

A tak orientacyjnie plus-minus gdzie kręcono ten "schron SS" i czy on jest w jakiś sposób obecnie do dostania?
W fortyfikacyjny temat wlazłem przez przypadek w 1988 roku. A bardziej dogłębnie w 1989 r.
Awatar użytkownika
Łukasz
Ekspert
Posty: 2526
Rejestracja: 2009-01-02, 16:00
Lokalizacja: Kressendorf

Post autor: Łukasz »

Nie wiem gdzie kręcono, a co do jego dostania (zakładam, że chodzi Ci o film), to odsyłam do...

http://zalukaj.tv/zalukaj-film/6344/bun ... 2001_.html
Awatar użytkownika
Darula
Mistrz
Posty: 9088
Rejestracja: 2008-12-21, 17:38
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Darula »

Jak na tym portalu ogladac filmy?
Człowiek zniesie wszystko prócz jajka.
.............................................................
www.rawelin.org
www.facebook.com/dariusz.krzysztalowski/
Awatar użytkownika
Łukasz
Ekspert
Posty: 2526
Rejestracja: 2009-01-02, 16:00
Lokalizacja: Kressendorf

Post autor: Łukasz »

Klikasz nad oknem z filmem "oglądaj film online", nastepnie dajesz "play" zamykać wszelkie reklamy i wyskakujące okna i oglądać. W zależności od szybkości neta i dnia filmy ładują się dosyć szybko. Przy zmiennym IP (jak np mam ja w neostradzie prze router) nie trzeba konta premium, ani odczekiwać czasu po przekroczeniu limitu oglądania.

W sumie to nawet logować się nie trzeba.

Czasami dane filmy wymagają konta premium (sms za 3,69 na 7 dnie premki) Działa bez zarzutu, ale nie polecam wysyłać wieczorami i przez łikend. Zdarzyło mi się że przez obciążenia serwera po wpisaniu kodu z smsa, wyskakiwał błąd strony - za długie ładowanie - i kod szedł się bujać (3 razy tak miałem).

Jakby coś to dzwonić do mnie :mrgreen: w celu uzyskania bardziej logicznych wyjaśnień.


aaa i jeszcze link do drugiej części Bunkra SS
http://zalukaj.tv/zalukaj-film/14508/ek ... 2012_.html
Awatar użytkownika
Łukasz
Ekspert
Posty: 2526
Rejestracja: 2009-01-02, 16:00
Lokalizacja: Kressendorf

Post autor: Łukasz »

Jeszcze w czasach starych serwerów sprzed afery z ACTA, po 40 - 50 minutach wyskakiwał limit oglądalności. Na neo mając stary mały modem wystarczyło się od niego odpiąć, lub odłączyć przez pasek systray neo i po ponownym podłączeniu oglądało się dalej. Nie wiem jak jest teraz bo nie mam tego problemu.

Podobna stronka działająca na tej samej zasadzie

http://www.kinomaniak.tv/
Awatar użytkownika
Łukasz
Ekspert
Posty: 2526
Rejestracja: 2009-01-02, 16:00
Lokalizacja: Kressendorf

Post autor: Łukasz »

Poprawka - drugi link jest do innego filmu - głupiego jak cholera... coś mi się pomyliło. Nie ma drugiej części Bunkra SS, a przynajmniej nie słyszałem.
Awatar użytkownika
Gogo
Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: 2013-05-29, 12:24
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Gogo »

Dzięki za namiar, wrzuciłem na ulubione w przystępie wolnego czasu (od rodziny i sprzątania fortu IS-t 6). chętnie pooglądam korzystając z recenzji Daruli.
W fortyfikacyjny temat wlazłem przez przypadek w 1988 roku. A bardziej dogłębnie w 1989 r.
Awatar użytkownika
Łukasz
Ekspert
Posty: 2526
Rejestracja: 2009-01-02, 16:00
Lokalizacja: Kressendorf

Post autor: Łukasz »

Są dostępne wszystkie 3 części nagłośnionego filmu "Nasze matki, nasi ojcowie"
Poniżej link do pierwszej z nich. Po skopiowaniu całości tytułu niemieckiego wraz z rokiem i "cz.1", wystarczy zmienić 1 na 2 i 3, aby oglądnąć pozostałe.

http://zalukaj.tv/zalukaj-film/18627/na ... 2013_.html
Mephisto
Starszy redaktor
Posty: 1403
Rejestracja: 2009-10-01, 21:12
Lokalizacja: Nawojowa Góra/Kraków

Post autor: Mephisto »

Fajny link - tylko pytanie, jaki jest limit po rejestracji, bo normalnie to trzeba wysyłać SMSa za dwa coś tam... Pewnie masz większe doświadczenie.
ODPOWIEDZ