Dania
Zgrupowanie bunkrów koło Blovand, a było ich dwa.
- Załączniki
-
- a (14).JPG (55.62 KiB) Przejrzano 33182 razy
-
- a (13).JPG (47.54 KiB) Przejrzano 33182 razy
-
- Nowy-1.jpg (98.81 KiB) Przejrzano 33182 razy
-
- a (11).JPG (67.63 KiB) Przejrzano 33182 razy
-
- a (10).JPG (81.92 KiB) Przejrzano 33182 razy
-
- a (9).JPG (50.62 KiB) Przejrzano 33182 razy
-
- a (7).JPG (58.84 KiB) Przejrzano 33182 razy
-
- a (6).JPG (79.68 KiB) Przejrzano 33182 razy
-
- a (5).JPG (113.98 KiB) Przejrzano 33182 razy
-
- a (4).JPG (85.11 KiB) Przejrzano 33182 razy
-
- a (3).JPG (47.46 KiB) Przejrzano 33182 razy
-
- a (2).jpg (77.5 KiB) Przejrzano 33182 razy
-
- a (1).JPG (97.02 KiB) Przejrzano 33182 razy
-
- a.jpg (73 KiB) Przejrzano 33182 razy
Pozdrawiam Waldek z Danii
Nie nie po tylu latach dawno by zniknęło, choć by poprzez działanie słonej wody.
To raczej wstawiony jakiś kij lub wędka, Duni jak się coś zepsuje zostawiają.
Brzeg przez 60 lat cofnął się o 50 metrów dlatego bunkry wyjechały na plażę.
Do dziś wiele bunkrów jeszcze nie spenetrowano, a i wiele jeszcze nie odkryto.
W późniejszych relacjach pokażę, bo właśnie uczestniczyłem w eksploracji.
To raczej wstawiony jakiś kij lub wędka, Duni jak się coś zepsuje zostawiają.
Brzeg przez 60 lat cofnął się o 50 metrów dlatego bunkry wyjechały na plażę.
Do dziś wiele bunkrów jeszcze nie spenetrowano, a i wiele jeszcze nie odkryto.
W późniejszych relacjach pokażę, bo właśnie uczestniczyłem w eksploracji.
Pozdrawiam Waldek z Danii
Przepraszam za pomyłkę to był typ bunkra.
L 485 - Unterstand fĂźr Mammut
http://de.atlantikwall-denmark.net/page ... l-485.html
L 485 - Unterstand fĂźr Mammut
http://de.atlantikwall-denmark.net/page ... l-485.html
Pozdrawiam Waldek z Danii
Drugie zgrupowanie zwane Buffel koło Blovaand, składało się z bunkra dowodzenia radaru typu Rise, Mamuth, Słoń. bunkrów z artylerią przeciw lotniczą.
http://translate.google.com/translate?u ... 1&ie=UTF-8
http://translate.google.com/translate?u ... 1&ie=UTF-8
- Załączniki
-
- zgruopwanie Buffel (7).jpg (61.76 KiB) Przejrzano 33328 razy
-
- zgruopwanie Buffel (6).JPG (81.91 KiB) Przejrzano 33328 razy
-
- zgruopwanie Buffel (5).JPG (64.16 KiB) Przejrzano 33328 razy
-
- zgruopwanie Buffel (4).JPG (43.23 KiB) Przejrzano 33328 razy
-
- zgruopwanie Buffel (3).JPG (90.91 KiB) Przejrzano 33328 razy
-
- zgruopwanie Buffel (2).jpg (88.07 KiB) Przejrzano 33328 razy
-
- zgruopwanie Buffel (1).JPG (58.79 KiB) Przejrzano 33328 razy
-
- zgruopwanie Buffel.jpg (63.4 KiB) Przejrzano 33328 razy
Pozdrawiam Waldek z Danii
-
Hubertus1656
- Użytkownik
- Posty: 114
- Rejestracja: 2009-01-07, 12:15
- Lokalizacja: Karczew
-
Hubertus1656
- Użytkownik
- Posty: 114
- Rejestracja: 2009-01-07, 12:15
- Lokalizacja: Karczew
Podejrzewam że chodzi o ten w głębi.
- Załączniki
-
- 1 (8).JPG (82.93 KiB) Przejrzano 33264 razy
-
- 1 (7).JPG (30.63 KiB) Przejrzano 33264 razy
-
- 1 (6).JPG (58.84 KiB) Przejrzano 33264 razy
-
- 1 (5).JPG (79.68 KiB) Przejrzano 33264 razy
-
- 1 (4).JPG (33.44 KiB) Przejrzano 33264 razy
-
- 1 (3).JPG (46.99 KiB) Przejrzano 33264 razy
-
- 1 (2).JPG (80.28 KiB) Przejrzano 33264 razy
-
- 1 (1).JPG (87.13 KiB) Przejrzano 33264 razy
-
- 1.JPG (113.98 KiB) Przejrzano 33264 razy
Pozdrawiam Waldek z Danii
-
Hubertus1656
- Użytkownik
- Posty: 114
- Rejestracja: 2009-01-07, 12:15
- Lokalizacja: Karczew
Proszę bardzo, słowo i masz. 
- Załączniki
-
- 11 (3).jpg (51.67 KiB) Przejrzano 33245 razy
-
- 11 (2).JPG (92.03 KiB) Przejrzano 33245 razy
-
- Jest tak zasypany ze tylko tĂŞdy moÂżna siĂŞ dostaĂŚ.
- 11 (1).JPG (113.98 KiB) Przejrzano 33245 razy
-
- Z innego bunkra ale to samo.
- 11.jpg (57.43 KiB) Przejrzano 33245 razy
Pozdrawiam Waldek z Danii