Wyprawa na Dolny Śląsk 2012
Tomek nie poczekał na moje zdjęcia i juz jest Brzezinka
Bodzio, gdzie Twoje zdjęcia. Jak zwykle mnie nikt nie zrobił fotki
A ja od nowa, czyli CzechY drugiego dnia zwiedzania i .... N-S 75 ZELENY + podziemia
A ja od nowa, czyli CzechY drugiego dnia zwiedzania i .... N-S 75 ZELENY + podziemia
- Załączniki
-
- 15.jpg (51.87 KiB) Przejrzano 19221 razy
-
- 14.jpg (28.73 KiB) Przejrzano 19221 razy
-
- 13.jpg (39.9 KiB) Przejrzano 19221 razy
-
- 12.jpg (82.83 KiB) Przejrzano 19221 razy
-
- 11.jpg (38.93 KiB) Przejrzano 19221 razy
-
- 10.jpg (28.95 KiB) Przejrzano 19221 razy
-
- 09.jpg (55.11 KiB) Przejrzano 19221 razy
-
- 08.jpg (37.52 KiB) Przejrzano 19221 razy
-
- 07.jpg (47.85 KiB) Przejrzano 19221 razy
-
- 06.jpg (49.66 KiB) Przejrzano 19221 razy
-
- 05.jpg (59.63 KiB) Przejrzano 19221 razy
-
- 04.jpg (35.48 KiB) Przejrzano 19221 razy
-
- 03.jpg (62.57 KiB) Przejrzano 19221 razy
-
- 02.jpg (56.48 KiB) Przejrzano 19221 razy
-
- 01.jpg (64.45 KiB) Przejrzano 19221 razy
-
- 00.jpg (83.03 KiB) Przejrzano 19221 razy
Ostatnio zmieniony 2012-06-21, 22:41 przez Darula, łącznie zmieniany 1 raz.
Człowiek zniesie wszystko prócz jajka.
.............................................................
www.rawelin.org
www.facebook.com/dariusz.krzysztalowski/
.............................................................
www.rawelin.org
www.facebook.com/dariusz.krzysztalowski/
N-S 72 "Mustek"
- Załączniki
-
- 22.jpg (27.86 KiB) Przejrzano 19218 razy
-
- 21.jpg (32.36 KiB) Przejrzano 19218 razy
-
- 20.jpg (69.32 KiB) Przejrzano 19218 razy
-
- 19.jpg (66.34 KiB) Przejrzano 19218 razy
-
- 18.jpg (57.86 KiB) Przejrzano 19218 razy
-
- 17.jpg (56.25 KiB) Przejrzano 19218 razy
-
- 16.jpg (55.67 KiB) Przejrzano 19218 razy
Człowiek zniesie wszystko prócz jajka.
.............................................................
www.rawelin.org
www.facebook.com/dariusz.krzysztalowski/
.............................................................
www.rawelin.org
www.facebook.com/dariusz.krzysztalowski/
I kolejny schron z grupy "Dobrosov" - N-S 73 „Jeøåb”
- Załączniki
-
- 26.jpg (60.74 KiB) Przejrzano 19215 razy
-
- 25.jpg (69.11 KiB) Przejrzano 19215 razy
-
- 24.jpg (75.63 KiB) Przejrzano 19215 razy
-
- 23.jpg (87.32 KiB) Przejrzano 19215 razy
Człowiek zniesie wszystko prócz jajka.
.............................................................
www.rawelin.org
www.facebook.com/dariusz.krzysztalowski/
.............................................................
www.rawelin.org
www.facebook.com/dariusz.krzysztalowski/
W drodze do wypasionego N-S 82 „Bøezinka” zwiedzilismy N-S 80 "Jirasek" i N-S 81 "Lom" 
- Załączniki
-
- 09.jpg (97.82 KiB) Przejrzano 19213 razy
-
- 08.jpg (52.99 KiB) Przejrzano 19213 razy
-
- 07.jpg (36.74 KiB) Przejrzano 19213 razy
-
- 06.jpg (66.22 KiB) Przejrzano 19213 razy
-
- 05.jpg (55.07 KiB) Przejrzano 19213 razy
-
- 04.jpg (57.19 KiB) Przejrzano 19213 razy
-
- 03.jpg (70.4 KiB) Przejrzano 19213 razy
-
- 02.jpg (92.61 KiB) Przejrzano 19213 razy
-
- 01.jpg (91.44 KiB) Przejrzano 19213 razy
Człowiek zniesie wszystko prócz jajka.
.............................................................
www.rawelin.org
www.facebook.com/dariusz.krzysztalowski/
.............................................................
www.rawelin.org
www.facebook.com/dariusz.krzysztalowski/
Dotarlismy do N-S 82 „Bøezinka” i.... zwiedzanie za 20 min. Ten mały poslizg za trzy godziny spowoduje, że...

Schron z zewnątrz jest remontowany
tynk z charakterystycznym kamuflażem jest skuwany. Ciekawe jakie teraz będzie miał barwy 
Schron z zewnątrz jest remontowany
- Załączniki
-
- 10.jpg (82.36 KiB) Przejrzano 19298 razy
-
- 09.jpg (65.95 KiB) Przejrzano 19298 razy
-
- 08.jpg (79.04 KiB) Przejrzano 19298 razy
-
- 07.jpg (93.39 KiB) Przejrzano 19298 razy
-
- 06.jpg (81.93 KiB) Przejrzano 19298 razy
-
- 05.jpg (66.7 KiB) Przejrzano 19298 razy
-
- 04.jpg (65.11 KiB) Przejrzano 19298 razy
-
- 03.jpg (93.23 KiB) Przejrzano 19298 razy
-
- 02.jpg (69.73 KiB) Przejrzano 19298 razy
-
- 01.jpg (82.48 KiB) Przejrzano 19298 razy
-
- 11.jpg (40.43 KiB) Przejrzano 19296 razy
Człowiek zniesie wszystko prócz jajka.
.............................................................
www.rawelin.org
www.facebook.com/dariusz.krzysztalowski/
.............................................................
www.rawelin.org
www.facebook.com/dariusz.krzysztalowski/
Zwiedzamy

- Załączniki
-
- 35.jpg (65.1 KiB) Przejrzano 19294 razy
-
- 34.jpg (58.13 KiB) Przejrzano 19294 razy
-
- 33.jpg (54.75 KiB) Przejrzano 19294 razy
-
- 32.jpg (50.04 KiB) Przejrzano 19294 razy
-
- 31.jpg (52.73 KiB) Przejrzano 19294 razy
-
- 30.jpg (48.79 KiB) Przejrzano 19294 razy
-
- 29.jpg (46.32 KiB) Przejrzano 19294 razy
-
- 28.jpg (56.94 KiB) Przejrzano 19294 razy
-
- 27.jpg (44.44 KiB) Przejrzano 19294 razy
-
- 26.jpg (45.61 KiB) Przejrzano 19294 razy
-
- 25.jpg (46.1 KiB) Przejrzano 19294 razy
-
- 24.jpg (47.49 KiB) Przejrzano 19294 razy
-
- 23.jpg (45.77 KiB) Przejrzano 19294 razy
-
- 22.jpg (38.79 KiB) Przejrzano 19294 razy
-
- 21.jpg (35.99 KiB) Przejrzano 19294 razy
-
- 20.jpg (46.39 KiB) Przejrzano 19294 razy
-
- 19.jpg (43.92 KiB) Przejrzano 19294 razy
-
- 18.jpg (56.51 KiB) Przejrzano 19294 razy
-
- 17.jpg (44.15 KiB) Przejrzano 19294 razy
-
- 16.jpg (54.39 KiB) Przejrzano 19294 razy
-
- 15.jpg (51.77 KiB) Przejrzano 19294 razy
-
- 14.jpg (52.93 KiB) Przejrzano 19294 razy
-
- 13.jpg (51.11 KiB) Przejrzano 19294 razy
-
- 12.jpg (60.54 KiB) Przejrzano 19294 razy
Człowiek zniesie wszystko prócz jajka.
.............................................................
www.rawelin.org
www.facebook.com/dariusz.krzysztalowski/
.............................................................
www.rawelin.org
www.facebook.com/dariusz.krzysztalowski/
A fotke sam sobie zrobiłem 
- Załączniki
-
- 36.jpg (29.26 KiB) Przejrzano 19292 razy
Człowiek zniesie wszystko prócz jajka.
.............................................................
www.rawelin.org
www.facebook.com/dariusz.krzysztalowski/
.............................................................
www.rawelin.org
www.facebook.com/dariusz.krzysztalowski/
Jak napisał Tomek brakło nam kilka minut
Szybka jazda po górkach i długi marsz przez las została wynagrodzona zamknietymi drzwiami do systemu.
Moje fotki takie jak Tomka, ale co sie dziwić zwiedzalismy razem
Moje fotki takie jak Tomka, ale co sie dziwić zwiedzalismy razem
- Załączniki
-
- 13.jpg (47.96 KiB) Przejrzano 19273 razy
-
- 12.jpg (54.82 KiB) Przejrzano 19273 razy
-
- 11.jpg (64.54 KiB) Przejrzano 19273 razy
-
- 10.jpg (65.11 KiB) Przejrzano 19273 razy
-
- 09.jpg (84.7 KiB) Przejrzano 19273 razy
-
- 08.jpg (87.39 KiB) Przejrzano 19273 razy
-
- 07.jpg (73.65 KiB) Przejrzano 19273 razy
-
- 06.jpg (52.13 KiB) Przejrzano 19273 razy
-
- 05.jpg (75.42 KiB) Przejrzano 19273 razy
-
- 04.jpg (78.63 KiB) Przejrzano 19273 razy
-
- 03.jpg (68.38 KiB) Przejrzano 19273 razy
-
- 02.jpg (70.71 KiB) Przejrzano 19273 razy
-
- 01.jpg (75.93 KiB) Przejrzano 19273 razy
Człowiek zniesie wszystko prócz jajka.
.............................................................
www.rawelin.org
www.facebook.com/dariusz.krzysztalowski/
.............................................................
www.rawelin.org
www.facebook.com/dariusz.krzysztalowski/
Kolejne z Hanièki 
- Załączniki
-
- 26.jpg (44.83 KiB) Przejrzano 19270 razy
-
- 25.jpg (64.93 KiB) Przejrzano 19270 razy
-
- 24.jpg (94.14 KiB) Przejrzano 19270 razy
-
- 23.jpg (83.75 KiB) Przejrzano 19270 razy
-
- 22.jpg (64.39 KiB) Przejrzano 19270 razy
-
- 21.jpg (80.33 KiB) Przejrzano 19270 razy
-
- 20.jpg (79.35 KiB) Przejrzano 19270 razy
-
- 19.jpg (78.58 KiB) Przejrzano 19270 razy
-
- 18.jpg (79.29 KiB) Przejrzano 19270 razy
-
- 17.jpg (90.57 KiB) Przejrzano 19270 razy
-
- 16.jpg (70.31 KiB) Przejrzano 19270 razy
-
- 15.jpg (98.2 KiB) Przejrzano 19270 razy
-
- 14.jpg (91.81 KiB) Przejrzano 19270 razy
Człowiek zniesie wszystko prócz jajka.
.............................................................
www.rawelin.org
www.facebook.com/dariusz.krzysztalowski/
.............................................................
www.rawelin.org
www.facebook.com/dariusz.krzysztalowski/
A to jeszcze nie koniec !
Po oglądnięciu z zewnątrz Hanièki zwiedziliśmy również kilka obiektów przylegających, w tym dwa otwarte. Częściowo wysadzone, lekko zdewastowane, zagruzowane i trochę zalane wodą, czyli poczuliśmy się jak u siebie
W tej okolicy było jeszcze kilka miejsc do oglądnięcia, ale spieszyliśmy się aby wrócić i oglądnąć mecz. Teraz wydaje się, że może lepiej było zostać i oszczędzić sobie tych nerwów ....
Po oglądnięciu z zewnątrz Hanièki zwiedziliśmy również kilka obiektów przylegających, w tym dwa otwarte. Częściowo wysadzone, lekko zdewastowane, zagruzowane i trochę zalane wodą, czyli poczuliśmy się jak u siebie
W tej okolicy było jeszcze kilka miejsc do oglądnięcia, ale spieszyliśmy się aby wrócić i oglądnąć mecz. Teraz wydaje się, że może lepiej było zostać i oszczędzić sobie tych nerwów ....